Loading…

Shqip kundër Trumpit: ‘Budalla brina s’ka’ (Video)

  • 29/01/2017 | 13:21

Shqip kundër Trumpit: ‘Budalla brina s’ka’ (Video)

Në vazhdën e protestave të shumta kundër presidentit amerikan, Donald Trump ka rënë në sy edhe një pamje mjaft interesante për shqiptarët.

“Budalla brina s’ka” shkruhet në një parullë gjatë një proteste që shihet të jetë mbajtur në aerporortin John F.Keneddy të New Yorkut, transmeton gazetametro.net.

Kjo fotografi mjaft interesante po qarkullon me intensitet të madh në rrjetet sociale. /gazetametro.net.

hyhy

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë