Loading…

Shpikjet më të mira shtëpiake në vitin 2016 (Video)

  • 14/11/2016 | 17:05

Shpikjet më të mira shtëpiake në vitin 2016 (Video)

Bëjeni bashkë imagjinatën dhe kreativitetin, do të krijoni gjëra të mrekullueshme.

Më të fundit nga teknologjia “shtëpiake”  janë ndarë me shikuesit në kanalin Youtube, transmeton lajmi.net.

Të ndarë në shumë pjesë, ku njerëz nga e tërë bota kanë paraqitur shpikjet e tyre, lajmi.net ua ofron njërën prej tyre, për t’u njohur me mundësitë e shpikjes edhe ju, me vetëm pak kreativitet dhe imagjinatë.

Bëhuni shpikës, duke përdorur elemente të thjeshta.

Gjërat që mund të krijoni, mund të jenë zbavitëse për ju por edhe të nevojshme për të tjerët

https://www.youtube.com/watch?v=JXqgproIGEs&feature=youtu.be

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë