Loading…

Shpërthimi në Veri ndodhi te “Tre Rrokaqiejtë”

  • 09/12/2022 | 22:46

Shpërthimi në Veri ndodhi te “Tre Rrokaqiejtë”

Policia e Kosovës e ka konfirmuar shpërthimin e fundit në veriun e vendit.


Shpërthimi i dëgjuar para pak minutash ka ndodhur tek vendi që njihet si “Tre Rrokaqiejtë”.

Besim Hoti, zëdhënës i PK-së në Mitrovicën Veriore e konfirmoi për “Mitropol” se shpërthimi ka ndodhur në zonën rreth “Tre Rrokaqiejve”.

Hoti tha se nuk ka dëme e as të lënduar nga shpërthimi.

Burime të “Mitropol” bëjnë të ditur se shpërthimi ishte sërish shok-bombë, gjersa Hoti tha se nuk e kanë përcaktuar ende se çka ishte mjeti i hedhur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë