Loading…

“Shpërthimi në Ferizaj”: Vdes edhe Genc Sopa, pronari i Restorantit “Stake House”

  • 10/06/2021 | 14:15

“Shpërthimi në Ferizaj”: Vdes edhe Genc Sopa, pronari i Restorantit “Stake House”

Ka vdekur Genc Sopa,  pronari i Restaurantit “Stake House” , pas plagëve që mori në shpërthimin që kishte ndodhur në janar, shkruan Gazeta Metro.


Kujtojmë, që Genci kishte marrë lëndihme të rënda në shpërthimi e bombolës së gazit në janar të këtij viti në restorantitn “Stake House” .

Shpërthimi kishte ndodhur në restorantin “Steakhouse’ në lagjen ‘Village’. 42 persona ishin plagosur. 11 në gjendje të rëndë. mes të plagosurve kishte edhe fëmijë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë