Loading…

Shpërthim në një lokal të Tiranës

  • 08/07/2017 | 08:43

Shpërthim në një lokal të Tiranës

Një bombolë gazi ka shpërthyer në një fast food pranë Inxhinierisë së ndërtimit në Tiranë.


Policia sqaron se “rreth orës 04:20 të mëngjesit të sotëm, kur në numrin e emergjencave civile 112 ka mbërritur një telefonatë për shpërthim.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar Shërbimet e Policisë të cilët kanë konstatuar një dyqan ushqimi të shpejt i cili ishte i dëmtuar.

“Nga hetimet paraprake rezulton se shpërthimi ka ndodhur si pasojë e një rrjedhje të një impianti gazi, në kuzhinën e këtij fast food”, sqaron policia.

Grupi hetimor po punon për saktësimin dhe dokumentimin e ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë