Loading…

Shpërthim i bombolës së gazit në Breg të Diellit

  • 30/11/2016 | 17:47

Shpërthim i bombolës së gazit në Breg të Diellit

Një bombolë gazi ka shpërthyer sot në një banesë në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë.


Këtë për gazetametro.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësja e policisë së Kosovës Flora Ahmeti, e cila theksoi po ashtu se nga ky shpërthim nuk ka të lënduar.

Ajo, tha se ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 dhe që në vendin e ngjarjes kanë qenë njësitet e caktuara dhe zjarri është fikur me kohë.

Po ashtu për rreth një ore në këtë lagje është ndërprerë edhe energjia elektrike./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë