Loading…

‘Shpërthen’ stadiumi, Young Boys barazon rezultatin ndaj Manchester United

  • 14/09/2021 | 20:14

‘Shpërthen’ stadiumi, Young Boys barazon rezultatin ndaj Manchester United

Skuadra e Young Boys ka barazuar rezultatin ndaj Manchester United.

Golin e barazimit në këtë sfidë e ka shënuar, Nicolas Moumi Ngamaleu.

Ngamaleu ka shënuar pas 66 minutave lojë. Për të asistoi Elia.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

Ja goli

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë