Loading…

Shpërthen Ramiz Lladrovci, në mes të emisionit i drejtohet moderatorit: Mos luj q***

  • 11/02/2018 | 23:32

Shpërthen Ramiz Lladrovci, në mes të emisionit i drejtohet moderatorit: Mos luj q***

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka degraduar në fjalor, teksa në një emision televiziv i ka thënë moderatorit: “Mos luj q***”.


Derisa po diskutonin për lulet dhe dhuratat, kryetari i Drenasit thoshte se nuk i pëlqejnë lulet e plastikës. Thoshte se i përdor vetëm lulet e gjalla.

“Unë i kam mërzi lulet e plastikës. Unë i du lulet e gjalla”, tha Lladrovci.

E kjo përgjigje e Lladrovcit ngjalli reagimin e moderatorit të RTV 21, që e pyeti Lladrovcin për lulet e gjalla, shkruan Insajderi.

“Qysh kryetar lule me dhe me t’i pru a?”, i tha ai, Lladrovcit.

Pas kësaj pyetje, Lladrovci reagoi dhe degradoi në fjalor banal, duke i thënë moderatorit se “po lun q***”.

“Jo me dhe s’ka nevojë. Lule të gjalla po them. Je ka lun q*** po më duket”, i tha Lladrovci, moderatorit.

https://youtu.be/Y40rSsWHytU?t=1467

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë