Loading…

Shpërthen një veturë para Parlamentit në Shqipëri

  • 13/04/2019 | 23:03

Shpërthen një veturë para Parlamentit në Shqipëri

Një automjet i tipit “Fiat” shpërtheu në flakë përpara Parlamentit, aty ku ishin grumbulluar protestuesit e opozitës, transmeton Gazeta Metro.

Automjeti ishte i parkuar pranë një kioske kur u përfshi nga flakët.

Ende nuk dihet se kujt i përket automjeti që u dogj. /tvklan.al

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë