Loading…

Shpërthen goma: Vdes 28 vjeçari shqiptar

  • 05/03/2020 | 19:02

Shpërthen goma: Vdes 28 vjeçari shqiptar

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e sotme, në Bathore.


Sikurse njofton policia, një 28-vjeçar që punonte në gomisteri, ka plasur aksidentalisht një gomë, dhe për pasojë është dëmtuar rëndë.

Mësohet se punëtori, nuk i ka rezituar dot plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë gjatë dërgimit për në spital.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje, ku po vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë