Loading…

Shpërndahet një video e presidentit të Ballkanit teksa hyn në dhomën e referëve në ndeshje me Dritën

  • 21/02/2024 | 17:06

Shpërndahet një video e presidentit të Ballkanit teksa hyn në dhomën e referëve në ndeshje me Dritën

Super-derbi i Superligës së futbollit ndërmjet Dritës dhe Ballkanit është duke u zhvilluar, ndërsa në këtë ndeshje të xhiros së 21-të ka ndodhur një rast i pazakontë.


Presidenti i klubit therandas, Arsim Kabashi është futur në dhomën e referëve duke debatuar me ta.

Kjo video, e postuar nga “Radio Star” nga Gjilani, është shpërndarë në internet.

Në debat me referët, Kabashi dëgjohet duke thënë se tek dhoma e tyre është futur me lejen e delegatit.

Sipas këtij mediumi, me intervenimin e Policisë së Kosovës, Kabashi është larguar nga dhoma e referëve.

Drejtuesit e klubeve të futbollit e kanë të ndaluar rreptësishtë të futen në dhomat e referëve, para, gjatë dhe pas përfundimit të ndeshjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë