Loading…

Shpend Maxhuni sot raporton për situatën e sigurisë në Kosovë

  • 13/02/2017 | 09:00

Shpend Maxhuni sot raporton për situatën e sigurisë në Kosovë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni, sot do të raportojë lidhur me situatën e sigurisë në Kosovë.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga Kuvendi i Kosovës, ku është njoftuar për mbledhjen e radhës së Komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e FSK-së.

“Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni raporton para komisionit për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës lidhur me rreth situatën e sigurisë në Kosovë”, thuhet në njoftim, transmeton gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë