Loading…

Shpend Ahmeti: Veç le të kryhet kjo pandemi, krejt ka një kafe e keni prej meje tani

  • 24/03/2020 | 22:44

Shpend Ahmeti: Veç le të kryhet kjo pandemi, krejt ka një kafe e keni prej meje tani

Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti është duke qëndruar shumë afër qytetarëve në këto ditë pandemie, madje ai ka bërë një premtim për ata që i binden rregullave këto ditë shkruan Gazeta Metro.


Ahmeri ka ofruar edhe nga një kafe të gjithë qytetarëve që rrinë këto ditë në shtëpi, për t’u mbrojtur nga koronavirusi.

Ky është shkrimi i plotë

O vec le të kryhet pandemia, krejt kush ka nejt në shpi ka një kafe prej meje e ka. #rriNshpi

Wait, nashta shtrenjtë krejt kjo punë. I qesim do kritere më vonë por kryesorja #rriNshpi

Ska opcion më të sigurtë!/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë