Loading…

Shpend Ahmeti rikandidon sërish për kryetar të Prishtinës (Video)

  • 15/02/2017 | 20:31

Shpend Ahmeti rikandidon sërish për kryetar të Prishtinës (Video)

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti e ka bërë publike për herë të parë se do të rikandidoj për Prishtinën.

“Nuk e rrezikojmë projektin e Prishtinës, mundem edhe të rikandidojë. Si duket do të rikandidoj dhe për dallim prej herës së kaluar, këtë herë do të kërkojë drejtpërdrejtë votën për asamblenë që mos të ripërsëriten bllokimet që mi kanë bërë për zhvillimin e Prishtinës nga asambleja komunale”, tha Ahmeti në Rrokum Roll.

Për synimet e Shpend Ahmetit për mandatin e ardhshëm, shikoni videon e plotë.

https://www.youtube.com/watch?v=LAScwuXSdcM

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë