Loading…

Shpend Ahmeti për pak sa nuk rrëzohet (Foto)

  • 09/06/2017 | 22:14

Shpend Ahmeti për pak sa nuk rrëzohet (Foto)

Fushata përmbyllëse për Lëvizjen Vetëvendosje për pak mund të ishte “negative” për Shpend Ahmetin.


Kryetari i Prishtinës duket se mori “mësysh” në kryeqytet para turmës pasi që ishte për pak të rrëzohet në skenën e binës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë