Loading…

Shpend Ahmeti me një postim injoron Kuvendin, aktivistët e ‘bombardojnë’ me komente

  • 21/03/2018 | 18:32

Shpend Ahmeti me një postim injoron Kuvendin, aktivistët e ‘bombardojnë’ me komente

E mërkura është dita vendimtare për ratifikimin e Marrëveshjes së Demarkacionit, gjë e cila po kundërshtohet me hedhjen e gazit lotsjellës nga deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje.


E kjo duket se ështv një ditë nromale përt Shpend Ahmetin, i cili vazhdon me punët ditore të Kryetarit të Prishtinës, ku u zgjodh si kandidat pikërisht nga radhët e VV.

Simpatizantët dhe aktivistët e kësaj partie, kanë reaguar ashpër ndaj postimit të fundit të Ahmetit, ku ky bëri të ditur fillimin e punimeve për rregullimin e shkallëve ‘të famshme’ të lagjes Arbëria.

Ndër 110 komente në postimin e Shpend Ahmetit në Facebook, një pjesë e madhe e komentuesve kanë postuar vetëm figurën e ‘njeriut duke vjellë’./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë