Loading…

Shpend Ahmeti i shpreh ngushëllime kryetarit të Manchesterit

  • 23/05/2017 | 10:28

Shpend Ahmeti i shpreh ngushëllime kryetarit të Manchesterit

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reagur pas sulmit të mbrëmshëm në Manchester.


Ai ka shprehur ngushllime për sulmin e rëndë, Andy Burnham, kryetarit të Manchesterit.

” Në emër të qytetarëve të Prishtinës, i shprehim ngushëllimet Andy Burnham, kryetarit të Manchesterit, ndërsa dëgjojmë lajmin për një sulm tjetër të pakuptimtë. Ne qëndrojmë dhe do të qëndrojmë të bashkuar! Mendimet dhe lutjet tona janë me familjet e viktimave dhe të plagosurit”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Sulmi i mbrëmshëm në Manchester ka lënë 22 të vdekur e mbi 50 të lënduar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë