Loading…

Shpend Ahmeti i merr mikrofonin Xen Jetishit dhe ja thotë këngës

  • 19/01/2017 | 00:12

Shpend Ahmeti i merr mikrofonin Xen Jetishit dhe ja thotë këngës

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, bashkë me nënkryetarin Dardan Sejdiu, dhe deputetët Rexhep Selimi i Vetëvendosjes e Daut Haradinaj i AAK’së, janë mbledhur një festë qëllimi dhe vendi i së cilës nuk dihet.


Në këtë festë për argëtimin e pjesëmarrësve është përkujdesur këngëtari Shkëlzen Jetishi, por atij shehet teksa i asiston goxha mirë edhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, e edhe deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi, shkruan gazetametro.net.

Ahmeti, është parë shpesh të tregohet i afërt me lidershipin e AAK’së, në veçanti me kryetarin, Ramush Haradinaj.

Video është bërë publike në rrjetet sociale nga një asambleist i AAK’së në Deçan. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë