Loading…

Shpejtim Bulliqi nuk është më pjesë e listës zgjedhore të LDK’së (Video)

  • 17/05/2017 | 20:34

Shpejtim Bulliqi nuk është më pjesë e listës zgjedhore të LDK’së (Video)

Ish-deputeti i LDK-së, Shpejtim Bulliqi, nuk është pjesë e listës së kandidatëve për deputetë të kësaj partie, për zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit.


“Para një ore, pas një takimi të Degës së LDK-së në Podujevë, është marrë vendimi që unë mos të jem kandidat për deputet nga kjo dege”, ka thënë Bulliqi për TV Rrokum.

Bulliqi shtoi se Këshilli i Përgjithshëm i partisë nesër e merr vendimin përfundimtar për këtë.

https://youtu.be/2QkV4R3cs-w

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë