Loading…

Shpejt kryen punën: Bad News Eagles mposhtën ekipin serb Sangrija

  • 05/06/2023 | 22:21

Shpejt kryen punën: Bad News Eagles mposhtën ekipin serb Sangrija

Bad News Eagles ka shënuar fitore ndaj Sangrijas në turneun “RES Adriatic League Season 2”.


Ekipi nga Kosova mposhti ekipin serb me rezultat 2:0 në harta.

BNE-ja fitoi 16:9 në “Mirage”, si dhe me rezultat të njëjtë edhe në “Inferno”.

Bad News Eagles edhe në ndeshjen e radhës do të ketë punë me një ekip nga Serbia.

Bad News Eagles do të përballet me Jake Bube.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë