Loading…

Shpat Kasapi i lumtur afër gruas

  • 01/10/2022 | 11:17

Shpat Kasapi i lumtur afër gruas

Fytyra i buzëqesh këngëtarit Shpat Kasapi.


Kohët e fundit jetën e tijë e ka bërë mjaftë publike.

Shpati po i shijonë momentet bashkë me familjen.

Fotografin e postoi gruaja e tij Selvija.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë