Loading…

Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij bëhen prindër për herë të parë: Zbulohet gjinia dhe emri i foshnjës

  • 24/01/2022 | 17:12

Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij bëhen prindër për herë të parë: Zbulohet gjinia dhe emri i foshnjës

Këngëtari shqiptar, Shpatë Kasapi dhe e fejuara e tij, janë bërë prindër për herë të parë, transmeton Gazeta Metro.


Ata janë bërë prindër të një djali, ndërsa lajmin e ka ndarë me fansat Selvija, me anë të një storye në Instagram.

“19.01.2022 Mire se erdhe ne jete o krejt jone ROEL”, ka shkruar Selvija sipër imazhit.

Ndryshe, në kohën kur u përfol që dyshja janë në pritje të ëmbël, ishin po të dytë që e kanë mohuar një lajm të tillë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë