Loading…

Shoqëria e pazakonshme e maces me qenin, çuditë të gjithë (Foto)

  • 29/05/2017 | 17:16

Shoqëria e pazakonshme e maces me qenin, çuditë të gjithë (Foto)

Shoqërimi në mes maces dhe qenit, në dëgjim të parë, nuk mendohet se mund të duket joshës. 


Por, në  nuk mund të thuhet ashtu për shtetin turk. Shoqëria e një maceje të quajtur Fiko dhe qenit të quajtur Tom, është shndërruar në atrakcionin e fundit në Sinop të Turqisë.

Ata prezantohen nga banorët e këtij vendi, si të pandashëm, transmeton gazetametro.net.

Ky rast i rrallë ka tërhequr vëmendjen e banorëve, ku këta të fundit treguan se Fiko dhe Tom janë të pandashëm dhe gati se gjithmonë e mbrojnë njëri-tjetrin nga kafshët e tjera./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë