Loading…

Shoqe e Borës-Olsa reagon për eliminimin e Beatrixës, Oriola Marashi i kthehet keq

  • 22/01/2022 | 12:11

Shoqe e Borës-Olsa reagon për eliminimin e Beatrixës, Oriola Marashi i kthehet keq

Mbrëmë u eliminua Beatrixa nga shtëpia e famshme.


Eliminimi i saj ishte i papritur ku kishte reagime të shumta.

Ndërkohë, një reagim e ka bërë edhe  shoqja e ngushtë e moderatores, Bora Zemani, Olsa Muhameti njëherësh edhe autorja e programit “Përputhen”.

Përmes një postimi në storien e saj në Instagram, Olsa shkroi: “Kush vdiq? Fol mo”.

Ndërsa një përgjigjja ka marrë nga mikja e Beatrixës, modelja Oriola Marashi.

“Emisioni jot vdiq”, ka shkruar ajo në mbishkrim të postimit.

Ndryshe, Beatrixa ishte në nominim me Einxhel dhe Donaldin që nga e marta deri mbrëmë ku publiku zgjedhi që ajo ta lë shtëpinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë