Loading…
Shoqata e Lojërave të Fatit kërkon më shumë informata për pezullimin e aktivitetit
  • 22/03/2019 | 23:19

Shoqata e Lojërave të Fatit kërkon më shumë informata për pezullimin e aktivitetit

Gjatë ditës së sotme, Kuvendi i Kosovës ka miratuar rezolutën për pezullimin e aktivitetit të kazinove dhe lojërave të fatit në vend.


Pas miratimit të kësaj rezolute, Kryetari i Shoqatës së Lojërave të Fatit në Kosovë, Istref Veliu, tha se akoma nuk janë të gatshëm të japin deklaratë për media.

“Shoqata ka vendosur që të prononcohemi derisa të kemi informacione më shumë se çfarë po ndodh”

“Në ditët në vijim do të jemi gati të prononcohemi”, tha Veliu për klankosova.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë