Loading…

Shokuese: Përpiqet ta ndalojë hajdutin, e tërheqë zvarrë në rrugë

  • 06/03/2019 | 13:52

Shokuese: Përpiqet ta ndalojë hajdutin, e tërheqë zvarrë në rrugë

Një punëtore në stacionin e benzinës u tërhoq zvarrë në rrugë nga një hajdut pasi ajo u përpoq ta ndalonte atë që të largohej pa paguar, transmeton Gazeta Metro.


Pamjet e CCTV nga lokalet në Orpington të Londrës tregojnë një njeri me një bluzë blu duke mbushur rezervuarin e tij, para se të kalojë në një kënd tjetër, ku një punëtor po fliste përmes dritares me të  përderisa ai u ul në karriken e përparme

Ajo eci drejt makinës dhe i bën me duar makinës që të ndalojë para se të shkojë në anën tjetër dhe po përpiqej ta hapte derën.

Hajduti e përshpejton gazin dhe punëtorja zvarritet bashkë me makinë në rrugë.

Hajduti ikën përderisa punëtorën e lë për toke në mes të rrugës./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë