Loading…

Shokuese: I rrethuar nga peshqit, zhytësi nuk po e vërente se çka po i afrohej (VIDEO)

  • 08/08/2018 | 17:48

Shokuese: I rrethuar nga peshqit, zhytësi nuk po e vërente se çka po i afrohej (VIDEO)

Një xhirim i pabesueshëm, në të cilin shihet se si një plim peshqish po e rrethonte zhytësin, i cili nuk po e vërente se po i afrohej peshkaqeni, është xhiruar afër bregut të Egjiptit.


Në video shohim Tobias Sachsin duke pluskuar në ujë, deri sa përreth tij tubohen peshqit. Miku i tij, Rene Thies, i cili e ka xhiruar këtë video, thotë se Tobiasi ishte aq i magjepsur pas plimit të peshqve të cilat po e rrethonin sa nuk ka vërejtur se po i afrohet pëshkaqeni, transmeton gazetametro.net.

– E befasuan dhe nuk donte të largohej. Jam shumë i lumtur se ia dola ta xhiroj këtë çast të pabesueshëm, sepse nuk mund të besonim se kjo pa na ndodh – thotë ai./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë