Loading…

Shokët janë gjithmonë aty për njëri-tjetrin

  • 03/06/2017 | 09:31

Shokët janë gjithmonë aty për njëri-tjetrin

Shokët konsiderohen si pjesëtarë të familjes, duke e pasur parasysh se gjithmonë të gjinden pranë kur ke nevojë.


Disa nga këta shokë të qëndrojnë afër në momentet më të mira por edhe në ato të këqija dhe të zgjasin dorën për çka do që të duhet, prandaj edhe thuhet se jeta pa ta është e ‘pamundur’, transmeton Gazeta Metro

Në videon më poshtë mund të shihni një video ku dy shokë të ngushtë, njëri nga ta është shtatshkurtër, i gjinden pranë njëri-tjetrit për çdo situatë.

Për të parë këtë shoqërinë e ngushtë shihni videon:

/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë