Loading…

Shoferi rrahet me policin pse i shqiptoi gjobë

  • 19/02/2019 | 10:00

Shoferi rrahet me policin pse i shqiptoi gjobë

Një përson  ka sulmuar fizikisht një zyrtar policor, pasi ky t fundit ia ka shqiptuar jë gjobë trafiku, transmeton Gazeta Metro.


Në raport të Policisë thuhet se zyrtari policor dhe shoferi që ka sulmuar atë kanë pësuar lëndime trupore, dhe se te dytë kanë pranuar tretman mjekësor.

Gjithashtu, Policia njofton se i dyshuari është liruar me procedurë të rregullt.

“Është arrestuar i dyshuari K/Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje gjatë shqiptimit të një gjobe për kundërvajtje, ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor. Viktima dhe i dyshuari kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim të Policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë