Loading…

Shoferi i pakujdesshëm hy me gjithë veturën në dyqan, ‘kositi’ klientët

  • 27/05/2022 | 20:21

Shoferi i pakujdesshëm hy me gjithë veturën në dyqan, ‘kositi’ klientët

Klientët në Tempe në shtetin e Arizona të SHBA’së shpëtuan mrekullisht pasi një veturë i goditi pasi shoferi kishte shkaktuar aksident të enjten, transmeton Gazeta Metro.


Të enjten dy klientë në një dyqan bukurie u goditën nga një veturë që theu xhamat e hyrjes e goditi derisa po qëndronin aty.

Sipas policisë aksidentalisht shoferi shtypi gazin në vende të frenës duke e shkaktuar aksidentin.

Të dy viktimat kanë shpëtuar dhe janë në gjendje të mirë pas trajtimit në spital. Shoferi është arrestuar./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë