Loading…

Shoferi godet një veturë në parking dhe ikë: Prishtinasi i dëmutar e kërkon nëpër rrjete sociale

  • 08/01/2020 | 11:37

Shoferi godet një veturë në parking dhe ikë: Prishtinasi i dëmutar e kërkon nëpër rrjete sociale

Një qytetar është duke e kërkuar pronarin e një veture, pasi ky i fundit i dëmtoi atij veturën në parking në Veternik në Prishtinë, transmeton Gazeta Metro.


Me datën 5 janar të këtij viti, një veturë Peugeot 308 ka goditur një veturë Mercedes W211 e cila ishte e ndaluar në parkingun e një restorani në Veternik.

Pronarit të cilit i është dëmtuar vetura, në grupin ‘Marakli t’kerreve’ ka publikuar videon ku shihet se si vetura Peugeot 308, godet veturën Mercedes W211.

Rasti është paraqitur në Polici dhe është paraqitur si rast i shkaktimit të dëmit.

Shoferi në publikimin e tij në Facebook, ka kërkuar identifikimin e tabelave të veturës dhe ka kërkuar që të gjindet pronari i kësaj veture.

Më poshtë keni pamjet e momentit kur shoferi godet veturën e parkuar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë