Loading…

Shkurte Gashi bën paraqitjen e parë publike pas lindjes së djalit

  • 23/01/2021 | 15:56

Shkurte Gashi bën paraqitjen e parë publike pas lindjes së djalit

Shkurte Gashi publikoi fotot e para pas lindjes.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Shkurte Gashi, vitin që e lamë pas u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi Mal, ndërsa deri tani nuk ka publikuar asnjë imazh të tij.

Këngëtarja, së fundi ka bërë paraqitjen e parë publike pas lindjes së djalit.

Shkurta ndau me ndjekësit disa fotografi në Instagram, teksa ishte pjesë e ndejës së organizuar për ditëlindjen e nipit të Shyhrete Behlulit.

Artistja dukej në formë të mirë pas lindjes së djalit dhe njëherësh shumë e lumtur.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë