Loading…

Shkullaku: Rama po blen mediat

  • 17/01/2017 | 21:42

Shkullaku: Rama po blen mediat

Armand Shkullaku ka thënë se kryeministri Edi Rama, që në kohën kur udhëhiqte Tiranën, kishte njërin ndër qëllimet e tij rreshtimin e mediave krah qeverisjes së tij.


Në emisionin “Komiteti”, Shkullaku ka treguar se Rama ofendon dhe provon të ulë portalet, sepse sipas tij, janë e vetmja formë e informimit të cilën kryeministri nuk arrin ta kontrollojë.

Shkullaku ka thënë se Rama, përkundër faktit që provon të zvogëlojë besimin në portale, vetë kryeministri ka hapur disa të tilla.

Shkullaku ka shtuar se kryeministri blen mediat në forma të ndryshme, duke iu dhënë favore pronarëve të tyre. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë