Loading…

Shkrirja e borës: Uji vërshon magjistralen Prishtinë – Ferizaj

  • 05/02/2017 | 20:41

Shkrirja e borës: Uji vërshon magjistralen Prishtinë – Ferizaj

Ngitja e temepraturave dhe shkrirja e borës ka bërë që të ketë vërshime në disa pjesë të vendit.


Pas shkrijes së borës, magjistralja Ferizaj-Prishtinë, është vërshuar nga uji, duke u bërë e pakalueshme në dy korsi, për gjatë një pjese të saj, në afërsi të Prishtinës.

Në videon që ka siguruar gazetametro.net, shihet se si kjo pjesë e rrugës është shndrruar në një lum. /gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë