Loading…

Shkrihuni së qeshuri me këta dy vëllezër (Video)

  • 24/05/2017 | 12:56

Shkrihuni së qeshuri me këta dy vëllezër (Video)

Një 7-vjeçar është mjaft i frikësuar për të hequr dhëmbin, duke menduar se do t’i dhëmbë.


Quinn është filmuar në video nga e ëma, teksa përpiqen ti heqin dhëmbën me metodën e vjetër të zakonshme, një pe i lidhur tek dhëmbi dhe nyja tjetër tek dera

Teksa i ati përpiqet ta qetësojë, duke i thënë se nuk do të ketë dhimbje, dhe se më pas do të hanë shumë gjëra, akullore, karamele, më i vogli tregohet më i shkathët.

Me një shkop lodre në dorë Dylan godet perin ku ishte lidhur dhëmbi, dhe dhëmbi ra në tokë.

Quinn nuk ndjeu asgjë, por në video shfaqet mjaft i lumtur që çdo gjë kaloi mirë. Të lumtë Dylan!

https://www.youtube.com/watch?v=4_kt9vk68Oc

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë