Loading…

Shkreli aq i urryer, sa e gjuajnë me jashtëqitje (Video)

  • 16/01/2017 | 12:48

Shkreli aq i urryer, sa e gjuajnë me jashtëqitje (Video)

Shqiptaro-amerikani Martin Shkreli dhe gazetari Milo Yiannopoulos kaluan vitin  2016 duke e duke udhëhequr një ushtri raciste në Twitter , dhe Shkreli arriti të bëhet njeriu më i urryer në Amerikë, duke e rritur  çmimin e mediakamentit për mjekimin e HIV Aids-it.


Të premten në mbrëmjë të dy ishin të ftuar vendosur për të folur  në Universitetin e Kalifornisë , në kuadër të turneut të tyre ‘’ Dangerous Faggot Speaking Tour’’ , por protestuesit  e penguan atë të ndodhë.

Një nga protestuesit ka goditur Shkrelin në fytyrë me mut, përderisa i bërtiti “Ti copë muti!”

Për ta parë videon klikoni këtu/gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë