Loading…

Shkencëtarja shqiptare fiton çmim ndërkombëtar në Neuroshkencë

  • 17/10/2018 | 17:57

Shkencëtarja shqiptare fiton çmim ndërkombëtar në Neuroshkencë

Shqiptarët që marrin marrin poste të rëndësishme apo çmime ndërkombëtare janë të shumtë. Kësaj liste i është shtuar edhe Esi Domi.


E reja shqiptare punon në një nga institutet kërkimore prestigjioze në Suedi.

Domi ka marrë Çmimin Ndërkombëtar si Kërkuese e re në Neuroshkencë, çmim ky që jepet në mbështetje të shkencëtarëve të rinj.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë