Loading…

Shkencëtarët zbulojnë jetën e alienëve në mars

  • 22/11/2016 | 23:51

Shkencëtarët zbulojnë jetën e alienëve në mars

Disa fotografi të bëra nga NASA kanë ndihmuar që të zbulohet një nga misteriet më të mëdha në univerz! Shkencëtarët kanë zbuluar disa forma misterioze në Mars të cilat mund të jenë formuar nga jeta e lashtë.

Këto forma janë të krijuara nga një substancë e quajtur “silika” dhe ngjasojnë me burimet e nxehta që janë në tokë./gazetametro.net
capture17

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë