Loading…

‘Shkatërrove një çift’: Pas asaj që tha për Triksën, aktori shokohet dhe merr vendimin drastik

  • 12/02/2022 | 17:38

‘Shkatërrove një çift’: Pas asaj që tha për Triksën, aktori shokohet dhe merr vendimin drastik

Aktori i humorit, Salsano Rrapi ka reaguar përsëri pas komenteve të bëra për batutën e tij me Ermal Mamaqin ndaj aktorit Donald Veshaj teksa ndodheshin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.


Pas videos aktori ka marrë vednimin dhe ka publikuar me emra konkret disa nga mesazhet kërcënuese dhe ofenduese që ka marrë në rrjetin social Instagram të cilët kanë shpërthyer në ofendime dhe mallkime ndaj tij.

“Kam vendosur të postoj të gjitha mesazhet “dashamirëse” që më vijnë në instagram, për shkak të batutës time në filmin e Ermal Mamaqit.”, shkruan Rrapi në storyn e parë të shpërndarë.

Ndërsa në storyt pasardhëse ai ka shpërndarë disa nga mesazhet e marra.

Ndërkohë që në një video tjetër, Salsano i kërkon Ermalit që tia vendosë emrin titullit të filmit Kanibal, dhe ai të përfundojë i masakruar dhe i ngrënë, në mënyrë që të ‘qetësojë’ disi fansat e dyshes Donald-Beatrix.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë