Loading…

Shkarkim rrufesh mbi Prishtinë, dalin pamjet e kapura

  • 27/03/2023 | 20:41

Shkarkim rrufesh mbi Prishtinë, dalin pamjet e kapura

Kosova është përfshirë nga një stuhi gjatë pas ditës të së hënës.


Në shumë vende ka pasur rrebesh dhe edhe shkarkime rrufesh.

Prishtina Weather ka publikuar këtë pamje të shkarkimit të rrufeve mbi kryeqytetin e Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë