Loading…

Shikoni se si një i ri mblodhi më të bukurat e botës në fotografi

  • 18/11/2016 | 15:30

Shikoni se si një i ri mblodhi më të bukurat e botës në fotografi

Sondazhet online janë një mënyrë e popullarizuar të mbledhjes së të dhënave sot. Një djalë, i dhënë pas lojrave kompjuterike, e përdori këtë metodë në një mënyrë shumë intriguese, transmeton gazetametro.net.

Ai i’u kërkoi lojtarëve të tij të shumtë për t’i dërguar atij një foto të femrave më të bukur nga vendi i tyre. Përgjigjet ishin të mahnitshme, pasi ai ka marrë fotografi ku shfaqen aktoret e famshme, modelet, këngëtaret, figura publike, madje edhe një foto të gruas së një monarki – çdo femer kishte diçka të veçantë.

“Bright Side” ka zgjedhur disa nga këto foto. Kjo është një mënyrë interesante për të parë se si kulturat e ndryshme përcaktojnë bukurinë./gazetametro.net

India

Suedia

Gana

 Malajzia

Izraeli

Butani

Norvegji

Brazil

Kina

Rusia

Uganda

Venezuela

Japoni

Danimark

Ceki Republik

Hondurasi

Australia

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë