Loading…

Shikoni reagimin e vajzës kur e kupton që është 1 minutë më e vogël se motra

  • 31/03/2017 | 13:13

Shikoni reagimin e vajzës kur e kupton që është 1 minutë më e vogël se motra

Kur Ami McClure u ul të bisedonte me vajzat e saj binjake identike 3-vjeҫare, as që ia merrte mendja se një detaj i vogël do t’u shkaktonte lot.


Duke folur me to dhe duke u shpjeguar ҫfarë do të thotë binjake identike, diҫka ndodhi që njëra nga binjaket të qante dhe pas disa minutave edhe tjetra.

Kjo video është e adhurueshme. Alexis dhe Ava kuptojnë se janë njëlloj me njëra-tjetrën, se kanë të njëjtën ditëlindje, por diku (pas minutës 1:15), gjërat fillojnë të bëhen shumë konfuze për vogëlushet. Alexis nuk mund ta pranojë faktin se e motra ka lindur një minutë para saj. Me gjithë përqafimin e Ava-s dhe deklaratat e saj qetësuese, ajo nuk mund t’i ndalojë lotët.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë