Loading…

‘Shih ti’, Bajqinovci i VV’së: Në banesë ngrohem me një nxemëse me tre tela, paguaj 40 euro faturë

  • 15/02/2022 | 23:55

‘Shih ti’, Bajqinovci i VV’së: Në banesë ngrohem me një nxemëse me tre tela, paguaj 40 euro faturë

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci ka treguar se në banesën e tij ngrohet me një nxemje të vogël.


Bajqinovci ka thënë se në banesë nuk ka nxemje qendrore, por që ngrohet me një ngrohëse “me tre tela”.

“Unë për vete paguaj diku 40 euro në muaj edhe unë nxehem me një nxemje të vogël në banesë. Unë i kam aty rreth 700kwh. Nuk kam nxemje qendrore në banesë, një ngrohëse të vogël me tre tela”, tha Bajqinovci në “Click” në RTV21.

“Nuk kam tjetër, e kam atë ngrohëse, nuk kam nxemje qendrore”, shtoi Bajqinovci.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë