Loading…

Shi dhe erëra të forta në Prishtinë (Foto)

  • 11/09/2017 | 19:12

Shi dhe erëra të forta në Prishtinë (Foto)

Shi i shoqëruar me erëra të fuqishme kaploi pak minuta më herët kryeqytetin e Kosovës, shkruan gazetametro.net.


Moti, ndonëse ishte i mirë gjatë gjithë ditës, u karakterizua me shi, vetëtima e erëra të forta. Madje, më herët u raportua edhe për rrëzim të një druri në qendër të Prishtinës.

Moti në Kosovë, sipas meteorologëve, do të jetë i ndryshueshëm këtë jave pasi pritet që reshjet të vazhdojë të bien.

Ndryshe, temperaturat gjatë ditës sot kanë kaluar 25 gradë, mirëpo ato u ulën ndjeshëm në orët e mbrëmjes./gazetametro.net


Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë