Loading…

Shfaqet një re misterioze në Japoni

  • 13/12/2016 | 23:51

Shfaqet një re misterioze në Japoni

Një fenomen natyror i pazakontë është shfaqur në Japoni. Një re misteriozë sferike është shfaqur në qiell në Prefekturën Kanagawa.

Fototografitë e publikuara nga një banore e Fujisawa në rrjetet sociale kanë bërë bujë.

Ajo ka ngelur e habitur nga fenomeni natyror dhe ka nxituar të bëjë foto.

Disa ekspertë kanë vënë në dukje që gruaja me fat ka qenë dëshmitare e një fenomeni të rrallë klimatik, i cili paraqitet në ditët me erë, kur ajri është i ftohtë dhe i dendur me përzirjen e rritjes së ajrit të ngrohtë. Një gjë e tillë ka krijuar lëvizje rrotulluese, thonë ekspertët.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë