Loading…

Shfaqen Iphone’t e ri (Foto)

  • 22/05/2017 | 21:22

Shfaqen Iphone’t e ri (Foto)

Së fundmi janë paraqitur format bazë të iPhone 7s, iPhone 7s plus dhe iPhone 8.


Është ende herët që të paraqiten fotografi të plota të dizajnit , mirëpo prapë se prapë, Apple na ka treguar se si do të duken, të paktën, nga mbrapa, transmeton gazetametro.net.

Bëhet fjalë për format bazë të Iphone për kapakun e mbrapëm, ku dhe saktë shihet se si do duken ato.

iPhone 8 shihet që do të jetë më i vogël edhe pse madhësia e ekranit do të jetë 5.5 inç. Gjithashtu do të ketë edhe Duo kamerë të vendosur në mënyrë vertikale.

iPhone 7s dhe iPhone 7s plus, do të jenë gati se të ngjajshëm vetëm se do të kenë përmirësime të vogla në përformancë./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë