Loading…

Shërohen nga koronavirusi dy futbollistët e Real Madridit, rikthehen në stërvitje

  • 19/11/2020 | 19:29

Shërohen nga koronavirusi dy futbollistët e Real Madridit, rikthehen në stërvitje

Dyshja e Real Madridit, Eden Hazard dhe Eder Militao janë shëruar nga Covid-19 dhe rikthyer në stërvitje.


Të dy ishin pozitiv në javët e fundit dhe humbën ndeshjet e nëntorit me Kombëtaret e tyre, transmeton lajmi.net.

Mirëpo, të dy lojtarët i janë bashkuar bashkëlojtarëve në stërvitje, meqenëse janë shëruar.

Ky është lajm i mirë për Realin, që në xhiron e radhës do përballen me Villarrealin dhe do kenë disa mungesa të mëdha.

Sidoqoftë, Casemiro ende s’është shëruar dhe me shumë gjasa do mungojë në xhiron e radhës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë