Loading…

Sherifi ja kujton Mustafës se edhe qershori i ardhshëm është Ramazan

  • 09/05/2017 | 23:54

Sherifi ja kujton Mustafës se edhe qershori i ardhshëm është Ramazan

Anëtari i kryesisë së Nismës për Kosovën, Bilall Sherifi ka reaguar pas deklaratës së Isa Mustafës se është kundër zgjedhjeve të parakohshme në qershor, për shkak të muajit të Ramazanit.


Sherifi ka deklaruar se kryeministri “është verbuar nga dëshira për të qëndruar në pushtet, sa që ka harruar se poashtu edhe në qershorin e vitit të ardhshëm është Ramazan”, përcjell gazetametro.net

Publikimi i plotë i Sherifit:

Kryeministri Isa Mustafa deklaroi se është kundër mbajtjes së zgjedhjeve të parakohshme në qershor të këtij viti sepse, siç tha në një intervistë televizive: “Është Ramazan”!

Aq shumë e ka verbuar dëshira për të qëndruar në pushtet sa që ka harruar se poashtu edhe në qershorin e vitit të ardhshëm është Ramazan! /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë