Loading…

Shënohet viktima e parë nga i ftohti në Maqedoni

  • 08/01/2017 | 21:31

Shënohet viktima e parë nga i ftohti në Maqedoni

Është regjistruar viktima e parë nga i ftohti në Maqedoni.

Një i pastrehë 68-vjeçar është gjendur i vdekur në Komunën e Aerodromit.

Për momentin informacionet se ka vdekur shkaku i temperaturave të ulëta nuk janë zyrtare, përderisa këtë nuk e vërtetojnë analizat.

Denoncimin në polici e ka bërë shoku i tij, gjithashtu edhe ai pa shtëpi.

Trupi i viktimës është dorëzuar për analizë mjeko-ligjore që do të tregojnë edhe shkakun e vdekjes së tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë