Loading…

Shënohet edhe goli i dytë në duelin Inter-Liverpool

  • 16/02/2022 | 22:48

Shënohet edhe goli i dytë në duelin Inter-Liverpool

Liverpool ka realizuar edhe golin e dytë në ‘Giuseppe Meazza’ me golin e egjiptianit, Mohamed Salah, në minutën e 83′, transmeton Gazeta Metro.


Në Milano po zhvillohet ndeshja mes dy klubeve të mëdha europiane, ku Liverpool ka arritur të realizoj edhe golin e dytë të ndeshjes.

Ky duel po zhvillohet në kuadër të raundit të 16’të të Uefa Champions League.

Më poshtë gjeni edhe videon e golit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë